EMRI/ Tragjike në Itali, shqiptarja përplaset për vdekje nga një 81-vjeçar (DETAJE)

Publikuar tek: bota, më 21:18 15-07-2020 EMRI/ Tragjike në Itali, shqiptarja përplaset për vdekje nga një 81-vjeçar (DETAJE) Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot gjatë mesditës në Itali. Një automjet i cili po drejtohej nga një 81-vjeçar ka përplasur një grua shqiptarje.

Suzana Methasani fatkeqësisht gjeti vdekjen e menjëhershme. 57-vjeçarja jetonte prej vitesh në Valencia, ndërsa drejtuesi i makinës ishte një i moshuar, banor i zonës.

Grupi hetimor mbërriti në vendngjarje për të zbardhur dinamikën e plotë të saj dhe shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095429420471191
array(1) { ["section"]=> string(86) "emri-tragjike-ne-itali-shqiptarja-perplaset-per-vdekje-nga-nje-81-vjecar-detaje-213948" }