Enca bën “çmenduri”, hidhet me parashutë (Foto nga ajri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 22-08-2016 Enca bën “çmenduri”, hidhet me parashutë (Foto nga ajri)

Enca Haxhia është hedhur nga lartësia me parashutë. Ndërkohë që  Enca  ishte akoma në ajër ka bërë një selfie ku është fotografuar dhe e gjithë pamja e mrekullueshme  detit poshtë.

“Eksperienca më e  bukur që kam patur deri tani, hedhja me parashutë në natyrën shqiptare”-shkruan Enca.

enca_haxhia.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019358158111572
array(1) { ["section"]=> string(57) "enca-ben-cmenduri-hidhet-me-parashute-foto-nga-ajri-50498" }