Enca e bën për herë të parë, publikon VIDEON nga makina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 23-04-2019 Enca e bën për herë të parë, publikon VIDEON nga makina

Këngëtarja Enca Haxhiu është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh në qendër te mediave rozë.

Së fundmi ajo ka postuar duke i dhënë makinës dhe ka shkruar se është hera e parë që ajo vozit dhe xhiron në të njëjtën kohë.

“Multitasking! Videoja e parë që bëj duke i dhënë makinës, në kaq shumë kohë”, ka shkruar ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058554887771606
array(1) { ["section"]=> string(61) "enca-e-ben-per-here-te-pare-publikon-videon-nga-makina-161495" }