Enca Haxhia prezanton miqtë e saj më të mirë dhe ka një kërkesë të veçantë për ju

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 05-12-2016 Enca Haxhia prezanton miqtë e saj më të mirë dhe ka një kërkesë të veçantë për ju

Enca Haxhia u ka prezantuar fansave miqtë e saj më të mirë, të gjithë bashkë. Këngëtarja u ka kërkuar të gjithëve ta bëjnë diçka të tillë, të etiketojnë miqtë më të mirë dhe t’u tregojnë sa shumë që i duan.

“Kjo foto do të thotë shumë për mua. Të gjithë shokët e mi më të mirë në të njëjtin vend(vetëm pak mungojnë). Shokët e vërtetë janë ata që i ndjejmë me zemër gjatë gjithë kohës. Ndihem shumë e lumtur që ju kam të gjithëve. Gjithsecili të etiketojë miqtë e tij më të mirë dhe t’u tregojë se sa shumë i do ato”,-shkruan këngëtarja teksa ka postuar dhe foton me miqtë e saj.

enca_haxhia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027693033218384
array(1) { ["section"]=> string(87) "enca-haxhia-prezanton-miqte-e-saj-me-te-mire-dhe-ka-nje-kerkese-te-vecante-per-ju-61670" }