Enca Haxhia publikon setin e ri të “photoshoot” që është kaq...photoshop

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 28-07-2016 Enca Haxhia publikon setin e ri të “photoshoot” që është kaq...photoshop

Këngëtarja Enca Haxhia njihet ndryshe si “vajza photoshop”.

Nuk kishte si të vinte ndryshe edhe në këtë set fotografik të realizuar nga Juxhin Kurti që gjithsesi ka bërë një punë të mirë me këngëtaren.

Shikojini fotot dhe gjykojeni vetë!

enca3.jpg

enca2.jpg

enca4_copy.jpg

 

enca5.jpg

enca6.jpg

enca2_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02587890625
array(1) { ["section"]=> string(74) "enca-haxhia-publikon-setin-e-ri-te-photoshoot-qe-eshte-kaq-photoshop-47975" }