Enca i bën “zbor” photoshopit, heq barkun megjithë gjoks

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 14-07-2016 Enca i bën “zbor” photoshopit, heq barkun megjithë gjoks

Të gjithë e njohin tashmë si vajzën që i bën “zbor” photoshopit por këtë herë Enca Haxhia duket se e ka tepruar vërtet shumë.

 Këngëtarja ka zgjedhur lëndinën me bar ku mund të ndërhyhet lehtësisht me program pasi është e vështirë të dallohen shtrembërimet,  dhe ka hequr të gjithë barkun.

Që të dukej në proporcion këngëtares i është dashur të heqë edhe pak nga masa e gjoksit. Ose nëse këto janë përmasat e saj reale, i bie që të gjitha fotot e tjera, ku e shohim Encën me gjoks të madh, janë mashtrim.

Por a mbahen ndjekësit me photoshop? Kësaj mund t’i përgjigjet vetëm Enca.

enca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029753923416138
array(1) { ["section"]=> string(59) "enca-i-ben-zbor-photoshopit-heq-barkun-megjithe-gjoks-46596" }