Enca i drejtohet live Edi Ramës: Më ka ngel qejfi, s’më ke bërë follow

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 15-06-2019 Enca i drejtohet live Edi Ramës: Më ka ngel qejfi, s’më ke bërë follow

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme në ‘Xing me Ermalin’.

Ajo u bë pjesë e një loje, ku i duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit, artistë, moderatorë, politikanë etj, për të gjetur mashkullin perfekt.

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e kryeministrit Edi Rama dhe këngëtarit Muharrem Ahmetit me të cilin Enca së fundmi ka realizuar edhe një këngë. Haxhia zgjodhi Muharremin sepse se Rama nuk i ka bërë folloë në ‘Instagram’.

‘Edi Rama nuk më ka follow kështu që mirupafshim’, tha Enca.

Screenshot_24.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039671897888184
array(1) { ["section"]=> string(75) "enca-i-drejtohet-live-edi-rames-me-ka-ngel-qejfi-s-me-ke-bere-follow-168373" }