Enca i largohet Tiranës, me bikini në plazh: Më në fund (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 16-04-2016 Enca i largohet Tiranës, me bikini në plazh: Më në fund (Foto)

Këngëtraja Enca i është larguar Tiranës dhe duket se po shijon suksesin e këngës ‘Dreq’ e cila në pak ditë ka arritur mbi 2 milion klikime.

Ajo ka gjetur kohë për pak pushim dhe ka ndarë me miqtë një foto në të cilën duket mjaft në formë dhe e relaksuar teksa shijon rrezet e diellit. “Më në fund” shkruan Enca që mesa duket i ka pritur gjatë pushimet në breg të detit.

enca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027858018875122
array(1) { ["section"]=> string(64) "enca-i-largohet-tiranes-me-bikini-ne-plazh-me-ne-fund-foto-37849" }