Enca i vë "flakën" Londrës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:08 16-10-2016

Enca Haxhia ndodhet në Londër dhe po shijon në maksimum monentet në vendin që ajo e do kaq shumë.

“Un jam e dashuruar me Londrën. Londër prit për mua”,-shkruan Enca teksa ka postuar dhe videon ku duket tepër e entuziazmuar dhe e lumtur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099380016326904
array(1) { ["section"]=> string(36) "enca-i-ve-flaken-londres-video-56378" }