Enca i zbulon të gjitha, por mban të fshehtë një sekret skandaloz (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:17 12-09-2016 Enca i zbulon të gjitha, por mban të fshehtë një sekret skandaloz (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia kësaj radhe vjen më seksi se kurrë. Me flokët bjonde dhe gjoksin shpërthyes ajo tregon në “Instagram” se mban të fshehtë një sekret skandaloz.

 Ja cfarë thotë ajo: “I bëmë të gjithë të na shohin, kështu që zemër le ta mbajmë sekret, pak skandaloze, por zemër mos t’i lëmë ata ta shohin”.

Nuk dihet se për çfarë sekreti e ka fjalën këngëtarja, por padyshim nuk po tregon diçka skandaloze.

enca_haxhia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022692918777466
array(1) { ["section"]=> string(75) "enca-i-zbulon-te-gjitha-por-mban-te-fshehte-nje-sekret-skandaloz-foto-52697" }