Enca më provokuese se kurrë, ekspozon … (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:50 24-07-2016 Enca më provokuese se kurrë,  ekspozon … (FOTO)

Këngëtarja, Enca Haxhia është përfolur dhe kritikuar shumë për përdorimin  e tepërt të Photoshop-it në fotot e saj.

Këtë herë ajo ka postuar një foto me një kanotjere të bardhë me rripa të holla dhe ka ekspozuar pothuajse të gjithë gjoksin.

Ne jemi mësuar ta shohim Encën të "zhveshur", por këtë herë pa recipeta ngjan shumë provokuese. Këngëtarja është përgatitur për mbrëmjen në Hollegro në  Ulqin.

enca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067222118377686
array(1) { ["section"]=> string(47) "enca-me-provokuese-se-kurre-ekspozon-foto-47590" }