Enca mërzitet në shtëpi dhe poston foton seksi: Kaq dua nga jeta tani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 08-04-2020 Enca mërzitet në shtëpi dhe poston foton seksi: Kaq dua nga jeta tani Enca Haxhia

Këngëtarja, dhe së fundmi 'aktorja' Enca Haxhia, na ka treguar të gjithëve se është mërzitur e karantinuar në shtëpi, si pasojë e përhapjes së koronavirusit në vend.

Me anë të një postimi në instagram, Enca zbulon vendin ku do të donte të ishte në këto ditë virusi. Ajo ka postuar një foto arkive, tepër seksi në jaht, ndërkohë që shëtit plazheve të Shqipërisë. 

Mirëpo, ndërkohë që Enca Haxhia kërkon të jetë në jaht, kolegu i saj Noizy, i mërzitur nga qendrimi disa ditor, ka lënë jahtin dhe po "bredh" plazheve të Shqipërisë, shpeshherë duke thyer rregullin e karantinës.    

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011031866073608
array(1) { ["section"]=> string(75) "enca-merzitet-ne-shtepi-dhe-poston-foton-seksi-kaq-dua-nga-jeta-tani-201895" }