Enca provokon fansat me gjoksin e saj shpërthyes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:34 23-08-2017 Enca provokon fansat me gjoksin e saj shpërthyes (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia përveç se është shumë e pëlqyer për zërin dhe këngët e saj, fansat i tërheq edhe më format e saj trupore.

Këtë herë Enca ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaq gjoksin e saj shpërthyes.

Foto është pëlqyer shumë nga fansat të cilët kanë komentuar në foto duke komplimentuar këngëtaren. 

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018711090087891
array(1) { ["section"]=> string(59) "enca-provokon-fansat-me-gjoksin-e-saj-shperthyes-foto-89982" }