Enca provokon keq djemtë mysliman, zbuloni çfarë shkruan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:11 09-08-2016 Enca provokon keq djemtë mysliman, zbuloni çfarë shkruan

Enca Haxhia ka provokuar keq djemtë mysliman teksa ka postuar një foto ku ka ekspozuar shalët dhe gjoksin. Ndërkohë ajo shkuran : “Jam shumë haram për djemtë hallall dhe shumë hallall për djemtë haram”. 

Çfarë ka dashur të thotë Enca me këto fjalë?!  Disa nga ndjekësit e këngëtares e kanë ofenduar keq atë.

ENCAA.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Afrona i “qep” gojën Bleros (FOTO)
Studim/ Mbipesha shkakton plakje të parakohshme truri »
Article Logic
Execution time: 0.011502027511597
array(1) { ["section"]=> string(61) "enca-provokon-keq-djemte-mysliman-zbuloni-cfare-shkruan-49272" }