Enca zbulon planin më të ri, ja surpriza që ka përgatitur këtë herë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:27 14-07-2017 Enca zbulon planin më të ri, ja surpriza që ka përgatitur këtë herë

Enca Haxhia një këngëtare që sjell pafund projekte të reja dhe mjaft të pëlqyera, zbulon surprizën e saj për këtë verë.

Këngëtarja në instagramin e saj ka publikuar një video të këngës më të re “Ciao”, e cila nuk duket larg stilit të Encës.

Kjo verë pritet të sjellë hite të reja, të publikuara nga vipat shqiptarë, një pjesë e të cilave tashmë janë pjesë e tregut muzikor por pritet të dalin të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010404825210571
array(1) { ["section"]=> string(72) "enca-zbulon-planin-me-te-ri-ja-surpriza-qe-ka-pergatitur-kete-here-86160" }