Encës i ka ardhur “në majë të hundës” dhe kërcënon: Së shpejti nuk do jeni në gjendje as të ushqeni familjet tuaja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 11-02-2017 Encës i ka ardhur “në majë të hundës” dhe kërcënon: Së shpejti nuk do jeni në gjendje as të ushqeni familjet tuaja

Këngëtarja Enca Haxhia është e lodhur nga të gjitha ato lajme që publikohen në gazeta dhe portale dhe që shpesh herë përpiqen ta vënë atë në lojë.

Këngëtarja ka reaguar ashpër kundër këtyre publikimeve që ajo i quan dashakeqe, skandaloze dhe tendecioze, duke theksuar se çdo gjë e ka një kufi.

Enca paralajmëron se do të përballet në gjykatë me shpifjet dhe autorët nuk do jenë në gjendje as të ushqejnë familjet e tyre.

Reagimi i Encës:

Jam e neveritur sesa negativitet, keqdashësi dhe vrer vjellin shqiptarët ndaj njëri tjetrit, njerëzit e vegjel dhe të dështuar nuk do e ta kuptojnë kurrë se nuk ndërtohet suksesi duke hedhur baltë mbi atë të tjetrit dhe anasjelltas, nuk mbulohet dielli me shoshë.

Jam e bindur se kam qenë personazhi publik që i ka anashkaluar më së shumti lajmet dashakeqe/skandaloze/ tendencioze por çdo gjë ka një kufi.

Fatkeqësisht përveç gazetarëve profesionalë në Shqipëri, ekzistojnë dhe injorantë të zhytur në mut deri në fyt.

See you in court bitch, you wont be able to feed ur family after this.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21284604072571
array(1) { ["section"]=> string(117) "ences-i-ka-ardhur-ne-maje-te-hundes-dhe-kercenon-se-shpejti-nuk-do-jeni-ne-gjendje-as-te-ushqeni-familjet-tuaja-68454" }