Endacaku godet me sende të forta drejtuesen e mjetit në Tiranë, arrestohet

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 10-04-2015 Endacaku godet me sende të forta drejtuesen e mjetit në Tiranë, arrestohet

Askush nuk do që të goditet nga ndonjë endacak në rrugë, sidomos kur është duke I dhënë makinës. Por fatkeqësisht kjo i ka ndodhur dje një vajze të re, e cila ishte duke drejtuar automjetin e saj në Tiranë. Ngjarja në kryeqytet ka ndodhur në bulevardin ‘’Zhan D’Ark’’, ditën e djeshme.

I.P ishte duke drejtuar makinën, ndërkohë që është goditur nga endacaku 40-vjeçar Njazi Beqa me sende të forta. Nuk dihet pse ka ardhur reagimi agresiv i endacakut si dhe nëse ai i ka kërkuar lekë 33-vjeçares. Beqa është arrestuar pas denoncimit të shtetases, por ai kishte edhe precedent të mëparshëm kriminalë.

Ngjarja po hetohet ende nga policia si dhe po zbardhen rrethanat e komunikimit mes tyre. Beqa prej kohësh lëvizte në rrugët e Tiranës, duke kërkuar para tek kalimtarë të ndryshëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet 30 vjeçari, kreu marrëdhënie homoseksuale me të miturin 8 vjeç
Një histori Migjeniane, i moshuari që mbledh mbeturina: Jo zotni, nuk marr pare, nuk jam lypës »
Article Logic
Execution time: 0.012610912322998
array(1) { ["section"]=> string(78) "endacaku-godet-me-sende-te-forta-drejtuesen-e-mjetit-ne-tirane-arrestohet-8319" }