Ende pa filluar merkato, Napoli bën goditjen e parë

Publikuar tek: sport, më 18:49 19-12-2017 Ende pa filluar merkato, Napoli bën goditjen e parë

Merkato e janarit do edhe disa ditë që të fillojë zyrtarisht, por pavarësisht kësaj shumica e klubeve europiane i kanë filluar lëvizjet e para.

Kryesuesi i Serie A, Napoli duket se tashmë e ka arritur marrëveshjen me lojtarin e Beneventos, Amato Ciciretti.

Edhe pse skuadra e tij deri më tani ka bërë një sezon zhgënjyes, Amato Ciciretti ka munudr të spikasë dhe të tërheqë vëmendjen e Napolit.

Të kaltrit me shumë mundësi do i ofrojnë sulmuesit të ri një kontratë 5-vjeçare dhe nga trajneri Sarri shihet si zëvendësuesi i Milik. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028836965560913
array(1) { ["section"]=> string(57) "ende-pa-filluar-merkato-napoli-ben-goditjen-e-pare-103669" }