Ende pa u bërë President, vjen kërkesa e parë për Ilir Metën: Dua një shtëpi ashtu siç ma premtove kur me puthe (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:02 17-07-2017 Ende pa u bërë President, vjen kërkesa e parë për Ilir Metën: Dua një shtëpi ashtu siç ma premtove kur me puthe (VIDEO)

Data 24 korrik, është dita kur Ilir Meta zyrtarisht postin e numrit një të shtetit shqiptar.

Por ende pa hyrë në zyrën e Presidencës, Metës i ka ardhur kërkesa e parë. Dhe ajo i ka ardhur nga një prej personazheve më popullor në rrjetet sociale, i konsideruar ndryshe edhe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, Ardi Daullaxhiu. Nëpërmjet një video të postuar në rrjetet sociale nga aktori i humorit, Besart Kallaku, Ardi i bën thirrje Metës, që ashtu siç kishte premtuar të mbajë fjalën e tij për ta ndihmuar me një shtëpi të re.

Gjithashtu në video, “i mjeri më i famshëm në Shqipëri” ka një kërkesë të veçantë për Metën, që ta ftojë atë në zyrën e Presidentit. Në video, Ardi ka dhe një kërkesë speciale për Ermal Mamaqin.

Më poshtë video e publikuar nga Besart Kallaku:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096249580383301
array(1) { ["section"]=> string(117) "ende-pa-u-bere-president-vjen-kerkesa-e-pare-ilir-meten-dua-nje-shtepi-ashtu-sic-ma-premtove-kur-me-puthe-video-86444" }