Ende radhë para dyerve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:34 11-03-2015 Ende radhë para dyerve

Edhe pse dje u përuruan zyrat e reja të ISSH-së dhe në hyrje u vendos edhe një aparaturë për rregullimin e radhëve të pensionistëve dhe të të interesuarve për çështjet e kontributeve, sërish ka radhë para dyerve. Me sa duket, të mësuar me radhë gjithë jetën, nuk mund ta përtypim lehtë faktin se radhët duhet të zhduken. Kuptohet që veç një gjë ka ndryshuar, të paktën tani radha nuk mbahet 'burrat veç' dhe 'gratë veç'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097978115081787
array(1) { ["section"]=> string(27) "ende-radhe-para-dyerve-5497" }