Endri Fuga sulmon Lulzim Bashën dhe flet për ‘’Websitin me emër të vjedhur’’. Për kë ta ketë?!

Publikuar tek: politike, më 13:42 28-03-2016 Endri Fuga sulmon Lulzim Bashën dhe flet për ‘’Websitin me emër të vjedhur’’. Për kë ta ketë?!

Endri Fuga, drejtori i Komunikimit në Kryeministri ka sulmuar sot kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Fuga thotë se Basha veçse shpif kundër shefit të tij, kryeministrit Edi Rama.

Fuga shton gjithashtu se bëhet fjalë për një  ‘’Website me emër të vjedhur’’, por për kë ta ketë vallë?!

“Fakti që Basha s'bën asgjë tjetër veçse  shpif në anglisht kundër KM në një website me emër të vjedhur, tregon sa e pashpresë është PD!’’

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0107581615448
array(1) { ["section"]=> string(93) "endri-fuga-sulmon-lulzim-bashen-dhe-flet-per-websitin-me-emer-te-vjedhur-per-ke-ta-kete-36207" }