Endri Fuga thyen rregullin e instagramit të tij: Jam përpjekur ta mbaj personal, por data 30 qershor është diçka që i prek të gjithë

Publikuar tek: aktualitet, më 23:46 25-06-2019 Endri Fuga thyen rregullin e instagramit të tij: Jam përpjekur ta mbaj personal, por data 30 qershor është diçka që i prek të gjithë Keshilltari i kryeministrit, Endri Fuga dhe Edi Rama

Këshilltari për mediat i kryeministrit, Endri Fuga, për herë të parë ka thyer rregullin e rrjetit social të instagramit të tij duke bërë një postim për zgjedhjet e 30 qershorit.

Postimin e para pak minutave, Fuga thekson se e bëri për ditën e dielë, ditën e votimeve, një ditë që sipas tij është shumë e rëndësishme për të gjithë.

‘Instagramin jam perpjekur ta mbaj sa me privat, por votimi te Dielen eshte eshte dicka qe prek secilin prej nesh, familjet tona. Sepse Shqiperia nuk mund te ece perpara me mallkime, por me pune. Prandaj te Dielen, unevotoj",përmbyll Fuga. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022849082946777
array(1) { ["section"]=> string(137) "endri-fuga-thyen-rregullin-e-instagramit-te-tij-jam-perpjekur-ta-mbaj-personal-por-data-30-qershor-eshte-dicka-qe-i-prek-te-gjithe-169765" }