Endri Prifti zgjohet vonë nga gjumi në drekë, me kanotierë thotë fjalët që nuk prisnim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 01-09-2016 Endri Prifti zgjohet vonë nga gjumi në drekë, me kanotierë thotë fjalët që nuk prisnim

Këngëtari Endri Prifti duket si i zgjuar nga gjumi teksa ka postuar një foto nga oborri i shtëpisë. 1 shtatori e ka bërë nostalgjik Endrin, teksa ka thënë disa fjalë për vegjëlinë e tij.

“Shtator, gjithmonë kjo datë më kujton vegjëlinë, më kujton ku të gjithë prindërit, bashkë me fëmijët e tyre i shpinën në shkollë. Më kujton rrugicat e qytetit tim.

Një jetë tjetër , nuk kish vrasje , nuk kish intriga ishin pothuajse të gjithë njëlloj , unë isha me fukarai..por kam nostalgji per ato vite femirie. Sot te vrasin naten , te qajne ditën.. I sapo zgjuar nga gjumi, nga ballkoni im, ju uroj një muaj të mbarë, të bukur , me shëndet dhe plot dashuri . Për mua është ndër muajt më të preferuar

 Ja kalofshi sa me mire kudo qe ndodheni te dashur miq , shoke , shoqe etj etj. Adios”- shkruan këngëtari.

 

endri_prifti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013993978500366
array(1) { ["section"]=> string(91) "endri-prifti-zgjohet-vone-nga-gjumi-ne-dreke-me-kanotiere-thote-fjalet-qe-nuk-prisnim-51554" }