Endrit Mërtiri deklaratë të fortë Aurela Hoxhës, modelja lëshuar në krahët e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 05-06-2016 Endrit Mërtiri deklaratë të fortë Aurela Hoxhës, modelja lëshuar në krahët e tij

Fotografi Endrit Mërtiri i bën një deklaratë të fortë dashurie modeles Aurela Hoxha.

Endriti dhe Aurela njihen prej vitesh tanimë me njëri-tjetrin, dhe më shumë sesa miq, ata janë si një familje.

Fotografi këtë gjë e tregon edhe për ndjekësat e tij në IG teksa poston këtë foto dhe i thotë Aurelës se e dashuroi qe ditën e parë që e pa.

"E dashurova që herën e parë që e takova dhe tani 10 vjet gëzim në jetën tonë. Ne jemi një familje dhe jeta jonë është një festë”, shkruan fotografi teksa mban në krahë Aurelën që është e gjitha e lëshuar tek ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050194025039673
array(1) { ["section"]=> string(85) "endrit-mertiri-deklarate-te-forte-aurela-hoxhes-modelja-leshuar-ne-krahet-e-tij-42506" }