Endriti, djali i Presidentit në qendër të vëmendjes: Kaq i pashëm...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 13-12-2016 Endriti, djali i Presidentit në qendër të vëmendjes: Kaq i pashëm...

Ky djalë kaq i pashëm është vënë në qendër të medieve nga Kosova vetëm e vetëm për faktin që është kaq i pashëm dhe është djali i një Presidenti.

Endrit Thaçi është djali i vetëm Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe duket se tashmë do e shikojë veten shumë shpesh nëpër media.

taqi-848x478.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.39781785011292
array(1) { ["section"]=> string(69) "endriti-djali-i-presidentit-ne-qender-te-vemendjes-kaq-i-pashem-62501" }