Eneda dhe Turi festojnë ditëlindjen, Erion Braçe i bën urimin special: Janë ‘Dash’ në horoskop…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 30-03-2020 Eneda dhe Turi festojnë ditëlindjen, Erion Braçe i bën urimin special: Janë ‘Dash’ në horoskop…

Dita e sotme është e veçantë për dy këngëtarët shqiptarë Eneda Tarifa dhe Turjan Hysko, pasi ata kanë ditëlindjen.

Për dy artistët nuk kanë munguar urimet, por më i veçanti ka qenë ai i zëvendës kryeministrit Erion Braçe.

Ky i fundit ka publikuar në Instagram një foto kolazh të të dyve dhe i uron të kenë sa më shumë vite, shëndet dhe pasion për art.

Postimi i plotë:

DY MIQ TE MIRE, Dmth Eneda Tarifa dhe Turjan Hysko

KANE DITEN E LINDJES SOT!

Eneda e ka ndalur kohen, dita e lindjes per te eshte thjeshte shenje;

ZERI ESHTE I PAFUND!

Turi aha, duhet te jete bere nja 167 vjec, se mbaj mend qysh kur e kam pare,

do kem qene shume i vogel dhe ai kish kenduar me pare, vite me pare;

Ja, qethet ballaboks qe te zhduke thinjat!

Aaaa dhe nje gje,

nuk ka se si mos ishin “DASHI”;

Komunitet lehtesisht i identifikueshem!

Nejse, Eneida te kesh shendet e ZËËË!;

Turo te kesh shendet, gjunje, pasion per art!

Screenshot_11.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092120170593262
array(1) { ["section"]=> string(97) "eneda-dhe-turi-festojne-ditelindjen-erion-brace-i-ben-urimin-special-jane-dash-ne-horoskop-200690" }