Eneda Tarifa dedikim Bora Kokëdhimës: Të dua Borushiii. I përgjigjet stilistja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 17-05-2016 Eneda Tarifa dedikim Bora Kokëdhimës: Të dua Borushiii. I përgjigjet stilistja

Gjërat mes Eneda Tarifës dhe stilistes Bora Kokëdhima duket se janë si mos më mirë. Stilistja ka sot ditën e saj të lindjes dhe Eneda e ka uruar publikisht mes përkëdheljesh.

“Borushiiiii..... Edhe 100 e dashur, të falenderojmë shumë për punën që ke bërë në Eurosong ! Suksese në sfilaten tënde personale, se këto sponsorizimet kombëtare i mbaruam bashkë. Love you girl”, i shkruan Eneda.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigjia e stilistes “Faleminderit ty shpirt!!! Love the little one!”, shkruan Bora në foton ku ka dalë së bashku me vogëlushen e këngëtares.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089960098266602
array(1) { ["section"]=> string(82) "eneda-tarifa-dedikim-bora-kokedhimes-te-dua-borushiii-i-pergjigjet-stilistja-40687" }