Eneda Tarifa feston ditëlindjen në karantinë, si u surprizua nga familja dhe miqtë: Theva rregullat dhe shkova...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 30-03-2020 Eneda Tarifa feston ditëlindjen në karantinë, si u surprizua nga familja dhe miqtë: Theva rregullat dhe shkova... Eneda

Këngëtarja Eneda Tarifa po e feston ditëlindjen në karantinë ndryshe nga çdo herë tjetër.

 

Megjithëse e izoluar kjo për këngëtaren ka qenë një ditë e bukur dhe të parët që e kanë uruar kanë qenë familjarët e saj e ndërsa ka vijuar më pas me surprizën e miqve të cilët i kanë dërguar lule në banesë.

“Për mua është një ditë e bukur. Mami në orën 12;00 më bëri një kek me arra dhe me fruta të thata si qëmoti.

Sot në mëngjes u zgjova me qindra mesazhe, të afërm, kolegë. Ka qenë një video nga miqtë një nga dhuratat më të bukura në këto ditë.

Lulet mi sollën pikërisht këta miq dhe shokë. E nxorrën nga dheu, theva rregullat dhe shkova tek shkallët, me doreza dhe maskë.

Qoftë një kujtim i largët edhe kaloftë sa më shpejt për të gjithë ne, se nuk është vetëm e jona por e gjithë botës. E kalofshim sa më bukur.

Përditshmëria është e thjeshtë, çohemi vonë. Nuk çohemi sikur vajza ka shkollë. Hamë mëngjesin, marrim detyrat online. Vajzën e kam në klasë të parë. Bëjmë ndonjë lojë, pimë kafe me prindërit”, thotë Eneda për neës 24.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086758136749268
array(1) { ["section"]=> string(115) "eneda-tarifa-feston-ditelindjen-ne-karantine-si-u-surprizua-nga-familja-dhe-miqte-theva-rregullat-dhe-shkova-200667" }