Eneda Tarifa fitoi 'Këngën Magjike' por Ardit Gjebrea paska të preferuar një tjetër këngë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:31 09-12-2019 Eneda Tarifa fitoi 'Këngën Magjike' por Ardit Gjebrea paska të preferuar një tjetër këngë Ardit Gjebrea

Pasi 'Kënga Magjike' nxori fituesen e këtij edicioni, këngëtaren Eneida Tarifa me 'Ma zgjat dorën', këngëtarët u mblodhën dje për të diskutuar mbi votimet dhe këngët e tyre të preferuara.

Dhe meqënëse tani gjithçka është mbyllur, vetë producenti i festivalit, Ardit Gjebrea zbuloi se edhe në këtë edicion kishte një këngë të preferuar.

Gjebrea rrëfeu se një nga këngët që pëlqente më shumë ishte ajo e Orgesa Zaimit, 'Verën ku ma le.

 'Tani që Kënga Magjike mbaroi më lejohet të them se kënga e Orgesës është një nga këngët e mia të preferuara', tha ai.

'

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068991184234619
array(1) { ["section"]=> string(94) "eneda-tarifa-fitoi-kengen-magjike-por-ardit-gjebrea-paska-te-preferuar-nje-tjeter-kenge-188826" }