Eneda Tarifa flet për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, zbulon nëse ka dikë aktualisht në krah

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:18 18-11-2019 Eneda Tarifa flet për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, zbulon nëse ka dikë aktualisht në krah

Prej disa kohësh, këngëtarja Eneda Tarifa është divorcuar nga bashkëshorti me të cilin ka edhe një vajzë.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Thumb On’ në RTV Ora, ajo ka treguar sesi është jeta e saj tashmë në stastusin e beqares. Ndër të tjera Eneda ka zbuluar nëse ka dikë në jetën e saj. ‘Jo. Nuk dua njeri për momentin në jetën time’, u shpreh Tarifa. .

Këngëtarja ka folur edhe për marrëdhëniet me ish-bashkëshortin. ‘Marrëdhënia jonë është tepër e mirë shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy’, shtoi Eneda.

Kujtojmë se këngëtarja këtë vit është pjesë e ‘Kënga Magjike’ dhe projekti i saj është i realizuar nga Flori Mumajesi.

Screenshot_8.png

Screenshot_7.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025136947631836
array(1) { ["section"]=> string(101) "eneda-tarifa-flet-per-marredhenien-me-ish-bashkeshortin-zbulon-nese-ka-dike-aktualisht-ne-krah-186338" }