Eneda Tarifa në ‘luftë me veten’, tregon vendimin e rëndësishëm që ka marrë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 12-12-2016 Eneda Tarifa në ‘luftë me veten’, tregon vendimin e rëndësishëm që ka marrë (Foto)

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Eneda Traifa prej kohësh ka qenë në një dilemë të madhe përsa i përket një detaji në fytyrën e saj.

Bëhet fjalë për një pucër të cilën këngëtarja kishte planifikuar ta hiqte përmes një ndërhyrje kirurgjikale.

Tarifa ka ka marrë një vendim lidhur me të dhe ka vendosur të mos e heqë. ‘Në fund të fundit kush të do, të do siç je’ shkruan Tarifa.

“Mbas një lufte të madhe me veten "ta heq apo mos ta heq pucrën në lule të ballit", vendosa ta mbaj. Në fund të fundit kush të do, të do siç je. Janë imperfeksione të këndshme dhe njerëzore. Duaje veten femër” shkruan këngëtarja.

eneda_tar.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007145881652832
array(1) { ["section"]=> string(83) "eneda-tarifa-ne-lufte-me-veten-tregon-vendimin-e-rendesishem-qe-ka-marre-foto-62412" }