Eneda Tarifa nuk heq dorë nga përgjigjet e ashpra, ja si i kthehet një tjetër komentuesi që e pyet për Dhuratën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:13 26-04-2016 Eneda Tarifa nuk heq dorë nga përgjigjet e ashpra, ja si i kthehet një tjetër komentuesi që e pyet për Dhuratën

Eneda Tarifa është një nga personazhet më të lakuara në mediat online dhe përdoruesit e rrjeteve sociale. Kjo, jo vetëm për faktin që këngëtarja do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong por edhe për shkak të komunikimit të lirë e “të pakursyer” e të drejtpërdrejtë që ka me komentuesit në rrjetet sociale.

Ditën e sotme teksa ka reklamuar parfumin e Savage, Eneda i është kthyer edhe një ndjekësi në IG i cili i ka përmendur Dhuratën.

“Une jam Vinegia ! E pata të vështirë të zgjedh aromen që dua, sepse The Merchant of Venice i ka të gjitha aromat të jashtëzokonshme”, shkruan Eneda.

“A i kërkove ndihmë Dhuratës?” e pyet ndjkësi.

“Nuk e kisha ke xhepi” i përgjigjet këngëtarja.

eneida.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036928176879883
array(1) { ["section"]=> string(116) "eneda-tarifa-nuk-heq-dore-nga-pergjigjet-e-ashpra-ja-si-i-kthehet-nje-tjeter-komentuesi-qe-e-pyet-per-dhuraten-38701" }