Eneda Tarifa tregon arsyet pse u largua nga “Portokalli”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 01-11-2016 Eneda Tarifa tregon arsyet pse u largua nga “Portokalli”

Eneda Tarifa për gjashtë vite ishte moderatore e spektaklit humoristik ‘Portokalli’, por ndërkohë këtë vit nuk do të jetë më.

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Eneda ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj familjare, profesionale si dhe arsyen se përse është larguar nga spektakli.

“Kalova një periudhë shumë të bukur 6­-vjeçare pranë një spektakli shumë të bukur, i cili më dha disa dimensione të tjera, siç ishte aktrimi dhe prezantimi… Nuk jemi të përjetshëm, të pazëvendësueshëm. Televizionet ndjekin praktikat e rotacionit, ndodh edhe me ekranet e mëdha…”, tregon ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075781106948853
array(1) { ["section"]=> string(60) "eneda-tarifa-tregon-arsyet-pse-u-largua-nga-portokalli-58056" }