Eni Çobani i dedikon fjalë të çmuara mikut të saj: Më duket sikur kam jetuar një jetë me ty

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 08-09-2016 Eni Çobani i dedikon fjalë të çmuara mikut të saj: Më duket sikur kam jetuar një jetë me ty

Eni Çobani i ka dedikuar disa fjalë tepër të çmuara mikut të saj Ardit Gjebreas.

Teksa kanë darkuar sëbashku, avokatja e ka falenderuar Gjebrean për virtytet, fisnikërinë dhe miqësinë e tij.

“Para se të jesh mik me dikë duhet të ndash cilësi dhe virtyte të përbashkeëta me të. Vërtet kemi 4 vjet bashkëpunim po mua më duket sikur kam jetuar një jetë me ty. Je fisnik dhe qytetar i vërtetë”-shkruan avokatja Çobani.

Ndërsa komentet e fansave të tyre kanë qenë nga më të përzemërtat. 

eni_cobani_dhe_ardit_gjebrea.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020608901977539
array(1) { ["section"]=> string(96) "eni-cobani-i-dedikon-fjale-te-cmuara-mikut-te-saj-me-duket-sikur-kam-jetuar-nje-jete-me-ty-52302" }