Eni Çobani i futet muzikës, realizon duetin me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 09-07-2019 Eni Çobani i futet muzikës, realizon duetin me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO)

Avokatja e njohur Eni Çobani ka qenë e ftuar në spektaklin ‘Miss Shqipëria 2019’, ku ka shpallur edhe vajzën fituese.

Mirëpo në një moment, avokatja i ka surprizuar të gjithë duke u shfaqur në skenë si këngëtare. A

Ajo ka realizuar një duet me këngëtaren Irma Libohova dhe është mirëpritur plot duartrokitje  nga publiku.

Eni ka performuar si një artiste e vërtetë dhe kjo i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Kujtojmë që Çobani është e angazhuar prej vitesh në rubrikën ‘Shihemi në gjyq’, pjesë e emisionit ‘E diela shqiptare’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098030567169189
array(1) { ["section"]=> string(88) "eni-cobani-i-futet-muzikes-realizon-duetin-me-kengetaren-e-njohur-shqiptare-video-171657" }