Eni Çobani: Jo vetëm pushoj por dhe punoj e komunikoj me ata që kanë probleme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:59 15-08-2016 Eni Çobani: Jo vetëm pushoj por dhe punoj e komunikoj me ata që kanë probleme (FOTO)

Avokatja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar ka ditë që ka nisur pushimet.  Megjithatë ajo arrin ta menaxhon kohën dhe për të komunikur me njerëz dhe për të punuar apo pushuar.

“Edhe pushoj dhe punoj,nuk rresht në asnjë moment të komunikoj me të gjithë miqtë e mi që edhe në këto ditë vere ata kanë probleme dhe mua me duhet vërtet t'ju rri afër"-shkruan Eni teksa ka postuar një foto nga plazhi. 

eni_cobani_123.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025367975234985
array(1) { ["section"]=> string(87) "eni-cobani-jo-vetem-pushoj-por-dhe-punoj-e-komunikoj-me-ata-qe-kane-probleme-foto-49768" }