Eni Çobani mallëngjehet, kujton babain e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:48 19-03-2016 Eni Çobani mallëngjehet, kujton babain e saj

Avokatia e njohur për emisionin “Shihemi në Gjyq” ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj ku shihet bashkë me familjen.

 

Mesa duket Eni është mallëngjyer për të kaluarën dhe në veçanti për babain e saj.

 Edhe pse është foto mjaft e vjetër dhe bardhë e zi ata shihen të buzëqeshur dhe kjo nuk i pengon të përcjellin energji positive .

“Sa shumë na mungon BABI ynë!Tërë jetën do flasim dhe do kujtojmë ty”  shkruan Eni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20451307296753
array(1) { ["section"]=> string(49) "eni-cobani-mallengjehet-kujton-babain-e-saj-35486" }