Eni Çobani mbetet e befasuar, shihni çfarë surprize i bëri publiku i saj i dashur (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:03 28-05-2016

Juristja Eni Çobani, një nga figurat më të dashura të televizionit, ka  mbetet e befasuar ditën e djeshme, kur publiku i saj i dashur ka kënduar njëzëri dhe ka duartrokitur për t’i uruar ditëlindjen.

Lule pa fund për Zonjën Eni, nga bashkëpunëtori i saj Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja e djali i tij dhe nga shumë e shumë të tjerë.

‘’Zyra ime sot i kishte zhvendosur letrat dhe i kishin mbuluar lulet. Ju falenderoj nga zemra Ardit Gjebrea, Anila Beko, Jon Gjebrea, Xhoi Jakaj, Arlinda Garuçi dhe të gjithë ju që nëpërmjet urimeve tuaja më dhatë mesazhin e dashurisë, respektit dhe mbi të gjitha që ju miq jeni një pasuri e paçmuar për mua. Ju dua shumë të gjithëve’’, shkruan Eni.

enicobaniditelindja2.jpgenicobaniditelindja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024788856506348
array(1) { ["section"]=> string(92) "eni-cobani-mbetet-e-befasuar-shihni-cfare-surprize-i-beri-publiku-i-saj-i-dashur-video-41706" }