Eni Çobani na thotë "mirëmëngjes" por harron...fustanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:33 08-06-2016 Eni Çobani na thotë

Eni Çobani është një personazh i lakuar në media, kjo jo vetëm falë rubrikës popullore që drejton te emisioni “ E Diela Shqiptare” por edhe për faktin e të qenit gjithnjë e kuruar e në formë.

Megjithatë, këtë herë duket se i ka shpëtuar një detaj i rëndësishëm...fustani.

“Mirëmëngjes dhe ditë të mbarë”, na uron zonja Eni me këtë foto ku bie në sy fustani shumë i bukur por mjaftueshmërisht i rrudhosur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032166004180908
array(1) { ["section"]=> string(57) "eni-cobani-na-thote-miremengjes-por-harron-fustanin-42801" }