Eni Çobani ndihet me shumë fat, shkaku do t’ju befasojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:29 29-09-2016 Eni Çobani ndihet me shumë fat, shkaku do t’ju befasojë

Eni Çobani ndihet shumë me fat që brenda zemrës së saj qëndrojnë të lidhura bashkë jugu dhe veriu. Profesioni i saj e ka bërë juristen të ketë shumë miq kudo në Shqipëri.  Lumturinë që ndjen nga mikpritja e njerëzve të thjeshtë e ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale. Teksa ka patur një gjyq në Kukës, përzemërsia e njerëzve e ka befasuar juristen teksa shkruan, "Sot jam ndjerë si mbesa tek dajat".

“Unë kam një fat të madh që jam e përbërë nga jugu dhe veriu brenda zemrës sime qëndrojnë të dyja të forta dhe të dashura. Sot një gjyq në Kukës më bëri të takoj miq, kushërinj dhe njerëz të thjeshtë që na bashkon dashuria e gjakut por edhe ajo e të kërkuarit Drejtësi. Sot jam ndjerë si mbesa tek dajat,”-shkruan juristja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027965784072876
array(1) { ["section"]=> string(60) "eni-cobani-ndihet-me-shume-fat-shkaku-do-t-ju-befasoje-54536" }