Eni Çobani shkon te 'Rudina', veshja provokuese ngacmon rrjetin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:02 30-01-2018 Eni Çobani shkon te 'Rudina', veshja provokuese ngacmon rrjetin (FOTO)

Avokatja e njohur Eni Çobani tashmë është kthyer në një personazh mjaft të dashur për publikun shqiptar. 

Me rubrikën e saj “Shihemi në gjyq”, te emisioni “E diela Shqiptare”, Eni Çobani është kthyer në zgjidhjen e shumë halleve për shumë persona.

E shëndërruar tashmë në një personazh publik, Eni është e ftuar në shumë emisione televizive. Ditën e sotme ishte e ftuar te “Rudina” në Tvklan,ku dukej shumë në formë, pas humbjes së disa kileve dhe nuk ka hezituar të publikojë foto në rrjetet sociale.

Por një detaj i vogël nuk u ka shpëtuar aspak komentuesve. E veshur me një palë streçe të kuqe, avokatja e njohur nxjerr në pah linjat e saj, të cilat kanë ngjallur reagim te disa persona të cilët e kanë quajtur të papërshtatshme.

Sipas disa prej komenteve, veshja është paksa e ekzagjeruar dhe se nuk duhet të veshë pantallona të ngushta.

Gjithsesi duhet pranuar fakti që avokatja Eni Çobani është mjaft elegante dhe përcjell shumë pozitivitet gjithmonë.   

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090949535369873
array(1) { ["section"]=> string(72) "eni-cobani-shkon-te-rudina-veshja-provokuese-ngacmon-rrjetin-foto-108516" }