Eni Koçi e nis ditën duke dalë me gjoksin thuajse jashtë, veshja transparente e këngëtares nëpër Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 27-01-2017 Eni Koçi e nis ditën duke dalë me gjoksin thuajse jashtë, veshja transparente e këngëtares nëpër Tiranë

“Nise çdo ditë me një mendim pozitiv. Mëngjese si këto...”, shkruan këngëtarja Eni Koçi duke na treguar përmes kësaj fotoje se si e ka nisur vetë ajo këtë të premte.

Dhe siç mund ta shikoni, Eni ka veshur një bluzë transparente e fund të ngushtë që i ekspozon hiret.

Kush nuk e ka kthyer kokën sot kur pa parë Enin veshur kështu?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02878999710083
array(1) { ["section"]=> string(108) "eni-koci-e-nis-diten-duke-dale-me-gjoksin-thuajse-jashte-veshja-transparente-e-kengetares-neper-tirane-66838" }