Eni Koçi publikon këngën e re, vjen 'Sekreti'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:16 17-10-2019 Eni Koçi publikon këngën e re, vjen 'Sekreti'

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar këngën e saj më të re.

“Sekreti” quhet projekti muzikor i këngëtares, që është publikuar pak orë më parë.

Kënga duket se është pritur mjaft mirë nga publiku, pasi në pak orë ka marrë mijëra klikimi në kanalin YouTube.

Edhe kjo këngë është me prodhim të Genc Prelvukajt, por që kësaj radhe melodinë dhe muzikën e këngës e ka shkruar vet këngëtarja.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073549747467041
array(1) { ["section"]=> string(49) "eni-koci-publikon-kengen-e-re-vjen-sekreti-182377" }