Eni Koçi publikon “S’je për mu” sot më 1 janar (VIDEOKLIPI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:22 01-01-2017

Këngëtarja Eni Koçi, dy ditë pas promovimit të këngës në “Zonë  Lirë” të Arian Çanit, ditën e sotme, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “S’je për mu”.

Kënga ka vetëm pak minuta që është ngarkuar në kanalin youtube dhe ka zgjuar interesin e fansave të këngtares.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095450878143311
array(1) { ["section"]=> string(61) "eni-koci-publikon-s-je-per-mu-sot-me-1-janar-videoklipi-64375" }