Eno Popi rezulton pozitiv me Covid-19, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 24-01-2021 Eno Popi rezulton pozitiv me Covid-19, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Gazetari Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

Bëhet me dijë se gazetrai është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Sipas Top Albania Radio, ai e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Eno do të vijojë emisonin e tij në radio nga kushtet e shtëpisë, teksa ditët e karantinës do ti shkruaj në një ditar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e ish-deputetes demokrate ‘tërbon’ fansat, në mes të dimrit poston foto me bikini nga plazhi; ekspozon të pasmet bombastike
'Vdesin arabët për biondina', Kejvina Kthella sherr me komentuesin në Instagram: Edhe ti gruan...(E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.012152910232544
array(1) { ["section"]=> string(87) "eno-popi-rezulton-pozitiv-me-covid-19-ja-si-paraqitet-gjendja-e-tij-shendetesore-236165" }