Era dhe Enca lesbike?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 31-01-2015 Era dhe Enca lesbike?!

Era Istrefi dhe Enca Haxhia  kanë ndarë këtë foto në rrjetet sociale.

Vajzat dinë gjithmonë të tërheqin vëmendjen e publikut, jo vetëm nëpërmjet stilit të tyre të veçantë por edhe nëpërmjet këtyrë elementëve spektakli.

Në fakt, ne nuk e dimë nëse këto që bëjnë vajzat  janë elementë spektakli apo orjentime seksuale por dimë këtë që shohim. Dhe ajo çka shohim ne, është : “wooow!!! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033872127532959
array(1) { ["section"]=> string(25) "era-dhe-enca-lesbike-2021" }