Era dhe Nora sensuale në klipin e ri, por nuk do ta besoni çmimin marramendës të maces së zezë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 20-04-2019 Era dhe Nora sensuale në klipin e ri, por nuk do ta besoni çmimin marramendës të maces së zezë

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan ditën e djeshme këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'.

Vetëm 24 orë pas publikimit të klipit, kënga ka marrë mbi 1 milion klikime.

Motrat Istrefi vijnë shumë sensuale në klip, por një detaj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në disa momente Nora shfaqet me një mace të zezë, e cila siç duket ka kushtuar më shumë se sa e mendonit.

Macja është e racës ‘Ashera’ dhe konsiderohet si macja më e shtrenjtë në botë, pasi çmimi varion mes 20,000 dollarë dhe 100,000 dollarë.

sdfghj.jpg

afrghjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026213884353638
array(1) { ["section"]=> string(100) "era-dhe-nora-sensuale-ne-klipin-e-ri-por-nuk-do-ta-besoni-cmimin-marramendes-te-maces-se-zeze-161212" }