Era Istrefi dedikim të dashurit për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:03 04-06-2016 Era Istrefi dedikim të dashurit për ditëlindje

Faton Shoshi nuk është vetëm kumbari i karrierës ndërkombëtare të Era Istrefit, por edhe mashkulli që i ka fituar zemrën.

Ndërsa dy javë më parë për ‘Bluetooth’ zbuloi se këngëtarja  kishte disa muaj në një lidhje me menaxherin e saj, këtë herë është vetë Era që e ka konfirmuar me një dedikim të veçantë kushtuar të dashurit të saj për ditëlindje.

“Faleminderit që je i pranishëm në udhëtim të jetës sime,për të përmbushur qëllimin tim ose qëllimin tonë të përbashkët. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Era në Instagramin e saj teksa ka publikuar një foto të tij në instagramin e saj.

Fation Shoshi është menaxher i mjaft këngëtarëve dhe është ai që i siguroi këngëtares kontratë me një nga shtëpitë më të madha diskografike ‘Soni’ në Londër.

i_dashuri_i_era_istrefit.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027793884277344
array(1) { ["section"]=> string(52) "era-istrefi-dedikim-te-dashurit-per-ditelindje-42410" }