Era Istrefi e parezistueshme…Në plazh me të dashurin e ri, i cili është njësoj i suksesshëm (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 16-07-2016 Era Istrefi e parezistueshme…Në plazh me të dashurin e ri, i cili është njësoj i suksesshëm (FOTOT)

Era Istrefi e parezistueshme! Jo vetëm si këngëtare, por kësaj here për shkak të elegancës së saj.

Së fundmi Era është fotografuar në plazh me të dashurin e ri,  cili është njësoj i suksesshëm. Nga fotot që publikon ‘’Panorama’’, duket qartë lidhja e këngëtares me menaxherin e saj, Faton Shoshin.

Në një plazh privat në Dhërmi, larg rrëmujës dhe të dy bashkë, Era dhe Fatoni duken më të dashuruar se kurrë. Në sfond ndodhet ‘’Rolls Royce’’ i menaxherit të saj, që me rolin e tij ka ndikuar pa masë në suksesin e saj. Mes arritje është edhe kontrata e majme prej 1.5 milionë dollarë me “Sony” dhe “Ultramusic”.

eraistrefidashuri4.jpgeraistrefidashuri5.jpgeraistrefidashuri.jpgeraistrefidashuri2.jpgeraistrefidashuri3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025462865829468
array(1) { ["section"]=> string(102) "era-istrefi-e-parezistueshme-ne-plazh-me-te-dashurin-e-ri-i-cili-eshte-njesoj-i-suksesshem-fotot-46797" }