Era Istrefi formon shqiponjën me duar në Moskë, por ja çfarë bën më pas

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:14 15-07-2018 Era Istrefi formon shqiponjën me duar në Moskë, por ja çfarë bën më pas Era Istrefi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka performuar sot në stadiumin “Luzhniki” në ceremoninë e finales së Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë. 

Pas performancës së saj, Istrefi e ka parë ndeshjen që nga tribuna, por në të njëjtën kohë ka surprizuar me veshjen e saj.

Me ngjyrë blu dhe të verdhë, por edhe me shqiponjën, Era pozon dhe tregon njëkohësishtë Kosovën dhe Shqipërinë.

Por mesa duket diçka ka ndodhur pasi këngëtarja është detyruar ta fshijë foton nga profili i saj.

Ndërkohë, ende nuk ka asnjë informacion për veprimin e Erës.

era.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066909790039062
array(1) { ["section"]=> string(77) "era-istrefi-formon-shqiponjen-me-duar-ne-moske-por-ja-cfare-ben-me-pas-128013" }